Reklama

Na początku ważna informacja: podstawowy wpis Państwa firmy jest DARMOWY – uwzględnia tekstowy, ogólny opis profilu firmy, dane kontaktowe wraz z aktywnym linkiem do Państwa strony www, a także mapkę przedstawiającą Państwa siedzibę. Nasi pracownicy dobiorą odpowiednie słowa kluczowe (tagi) oraz odpowiednie kategorie tematyczne. Wpisu można dokonać pod adresem: http://www.kampuni.pl/dodaj-firme

Płatna wyszczególniona reklama na stronie www.kampuni.pl (wybrane kreacje, w przyszłości zostaną uruchomione dodatkowe opcje reklamy, oczywiście istnieje możliwość negocjacji Państwa propozycji formy reklamy).

1. Billboard (1 baner na każdej podstronie serwisu)

2. Reklama na stronie głównej (SG)

SG1: Baner rotacyjny, pokazywany na wszystkich podstronach całego serwisu Kampuni, na stronie zamieszczonych jest jednorazowo nie więcej niż 5 banerów rotacyjnych.

SG2: Baner rotacyjny, pokazywany na stronie głównej serwisu Kampuni, na stronie zamieszczonych jest jednorazowo nie więcej niż 5 banerów rotacyjnych.

SG3: Baner rotacyjny, pokazywany nad działami serwisu Kampuni na stronie głównej, na stronie zamieszczonych jest jednorazowo nie więcej niż 5 banerów rotacyjnych.

SG4: Baner rotacyjny w prawym bloku pokazywany na wszystkich podstronach całego serwisu Kampuni (prócz niektórych stron statycznych typu: spis kategorii, dział ogłoszenia), na stronie zamieszczonych jest jednorazowo nie więcej niż 5 banerów rotacyjnych.

3. Pojedynczy wpis

PW1: Baner rotacyjny nad każdym pojedynczym wpisem firmy/artykułu zamieszczonego w bazie Kampuni – łącznie jednorazowo na stronie Kampuni w tym miejscu pojawiać się będą rotacyjnie 3 banery.

PW2: – Banery w każdym pojedynczym wpisie firmy/artykułu zamieszczonym w bazie Kampuni – łącznie jednorazowo na stronie Kampuni w tym miejscu pojawiać się będą 4 banery reklamowe.

4. Kategorie

Kategorie wszystkie – reklama w archiwum wszystkich kategorii serwisu Kampuni, łącznie jednorazowo na stronie Kampuni w tym miejscu pojawiać się będą rotacyjnie 3 banery.

KAT1a (wybrana kategoria – archiwum) – reklama w wybranej kategorii serwisu Kampuni, łącznie jednorazowo na stronie Kampuni w jednej głównej kategorii w tym miejscu pojawiać się będzie rotacyjnie 5 banerów.

KAT1b (wybrana kategoria – pojedynczy wpis) – reklama w wybranej kategorii serwisu Kampuni, łącznie jednorazowo na stronie Kampuni w jednej głównej kategorii w tym miejscu pojawiać się będzie rotacyjnie 5 banerów.

WOJ (wybrane województwo i jego dział) – reklama w wybranej kategorii województwa i działu danego województwa serwisu Kampuni, łącznie jednorazowo na stronie Kampuni w jednym województwie i jednej kategorii województwa pojawi się rotacyjnie 5 banerów.

Polecany wpis (w wybranych działach danej firmy) – reklama w wybranej kategorii województwa i kategorii serwisu Kampuni jako polecany wpis, krótki opis z ikonką firmy znajdą się zawsze na stronie głównej danej kategorii łącznie jednorazowo na stronie Kampuni w jednej kategorii będzie się znajdować maksymalnie 20 polecanych firm.

5. Stałe strony

Baza firm / ogłoszenia – Baner na całą szerokość strony, maksymalnie 5 banery rotacyjne w głównej podstronie działu z ogłoszeniami i działu ze spisem wszystkich kategorii.

Link promocyjnyReklama w postaci linków odnoszących do promowanych wpisów w bazie Kampuni tematycznie powiązanych z daną kategorią.

WS (wyniki wyszukiwania) – baner we wszystkich wynikach wyszukiwania w serwisie Kampuni – maksymalnie 2 banery rotacyjne.

6. Artykuł sponsorowany / wpis sponsorowany

Istnieje możliwość promocji artykułu na stronie głównej serwisu www.kampuni.pl a także w poszczególnych kategoriach. CENA na stronie głównej przez 5 dni:

7. Reklama w wersji mobilnej

Serwis Kampuni posiada wersje mobilną swoich zasobów, użytkownik może szybko i efektywnie wyszukiwać w niej informacje, zawarte tam reklamy mają postać linkową. CENA modułu:

8. Dane kontaktowe

 

Reven Group Polska Sp. z o.o
67-200 Głogów,
ul. Orbitalna 25/10
NIP: 693-217-46-41


Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Money.pl - Kliknij po więcej
Wiadomości ze świata
Wspierane przez Money.pl