FAQ

Witaj w przewodniku obsługi naszej strony. Dowiesz się tutaj jak szukać firm oraz jak je dodawać do naszej bazy.

 • Jak mam szukać firm?
  Na górze strony jest specjalna wyszukiwarka, która w łatwy i skuteczny sposób pozwoli na odnalezienie konkretnej firmy według wybranych kryteriów: według branży lub według jej położenia.
 • Jak mam dodać do bazy swoją firmę?
  Na górze strony znajduje się specjalny moduł przesyłania nam informacji o Twojej firmie, podaj nam nazwę swojej firmy, opisz ją i uwzględnij czym się zajmuje, podaj dokładny adres oraz dane kontaktowe. Staraj się aby wpis był krótki i czytelny.
 • Czy istnieje możliwość umieszczenia rozbudowanej informacji o mojej firmie?
  Każda firma może zostać szczegółowo opisana, uwzględniając szczegółowy opis oferty, adresu stron, dodatkowych linków do swoich treści, dostarczonych nam zdjęć i materiałów multimedialnych, nasi pracownicy doradzą najlepszą formę takiego wpisu – aby dowiedzieć się szczegółów oraz uzyskać informację o opłatach takiej usługi skontaktuj się z nami!
 • Czy wszystkie firmy mogą zostać dodane do bazy?
  Wszystkie, które nie łamią Polskiego prawa, nie nawołują do nienawiści rasowej i nie propagują przemocy. Do bazy nie zostaną także dodane firmy o wątpliwym charakterze tzn. takie, których strony internetowe zawierają nielegalne treści, lub mogą stwarzać zagrożenie dla użytkowników, odznaczające się negatywną opinią na temat swoich usług oraz takie wobec których może zachodzić podejrzenie oszustwa. Należy pamiętać, że nasi pracownicy dokładają starań aby nasza baza danych była rzetelna i przydatna użytkownikowi, dodanie do naszej bazy Państwa firmy wiąże się też z akceptacją naszej Polityki Prywatności oraz naszym Regulaminem.
 • Czy wasz strona jest katalogiem Presell Page?
  Nie, nasza strona nie jest katalogiem stron, dodajemy tylko i wyłącznie wpisy dotyczące firm, jednakże, jeżeli w ramach działalności firmy będą Państwo chcieli przygotować dobrze przygotowany artykuł tematyczny istnieje możliwość jego publikacji w danej kategorii w tym celu prosimy o skontaktowani się z nami celem uzgodnienia szczegółów.

Money.pl - Kliknij po więcej
Wiadomości ze świata
Wspierane przez Money.pl