Producent lizaków: CANDY WAY

Nasza firma jest producentem lizaków o bardzo wyrafinowanych kształtach, żywej kolorystyce oraz różnorodnym bukiecie smakowym. Wykonujemy lizaki płaskie, pół-przestrzenne  oraz pełne 3D.

Województwo kujawsko-pomorskie
ul. Kijowska 74a
85-703 Bydgoszcz
fax. 052 3421268
tel. 607 347 474
tel. 889 325 487

candyway.pl

Wykorzystujemy karmel przezroczysty, matowy oraz z dodatkiem perłowego pigmentu.
Nasze dotychczasowe doświadczenia dowodzą, iż możliwości w zakresie kreacji kształtu, kombinacji kolorów i wykorzystania karmelu są nieograniczone.
Sukcesywnie wzbogacamy naszą ofertę o nowe wzory. Naszym celem jest zaoferowanie Państwu produktu atrakcyjnego pod względem kształtu, kolorystyki jak i ceny.

[GMP-Map]

About The Author

Related posts

Money.pl - Kliknij po więcej
Wiadomości ze świata
  • Afryka ma wielkie bogactwa. I wielu nieobliczalnych dyktatorów
    Po Bliskim Wschodzie i Ameryce, Afryka jest najzasobniejszym w ropę naftową kontynentem. Jest to również jeden z najbardziej niestabilnych politycznie regionów świata, w którym wciąż dominują bezwzględne i nieobliczalne dyktatury. Przykładem może być Gabon, w którym prezydent Ali Bongo po pozornie wolnych wyborach, właśnie przedłużył do ponad pół wieku panowanie swojej dynastii. Oznacza to, jednocześnie przedłużenie kontroli nad zasobami ropy naftowej szacowanymi na 2 mld baryłek, którymi dysponuje Gabon. To więcej niż wynoszą potwierdzone złoża Australii. Gabon otwiera długą listę dyktatur, które swoje istnienie zawdzięczają ropie naftowej, a Ali Bongo, to tylko jeden z satrapów, którzy rękę trzymają na potężnych złożach. Oto dyktatorzy, którzy rządzą "czarnym złotem".
  • Ekstremalni prezesi. Gdy ryzyko w biznesie nie wystarcza
  • Rosyjskie wybory ocenią polscy obserwatorzy
  • Lego musi szybko budować nowe fabryki. Na razie tnie wydatki na reklamę
  • Kryzys gospodarczy w Rosji. Topnieją fundusze "na czarną godzinę"
  • Nie tylko USA i Chiny. Oto najwięksi eksporterzy żywności na świecie
Wspierane przez Money.pl