Multimedialny Samsung Galaxy S6

Multimedia w telefonie to jeden z najważniejszych elementów dla każdego właściciela smartfona. Świetnie na tym polu prezentuje się Galaxy S6.

Smartfon to coś więcej niż telefon

Obecnie produkowane telefony mają niewiele wspólnego z tymi, które znamy choćby sprzed 10 lat. Dzisiaj to urządzenia wielofunkcyjne, które zastępują cały szereg innej, mniej lub bardziej podręcznej, elektroniki. Dlatego też smartfony stały się nieodłącznym atrybutem nie tylko przedsiębiorców, ale również fanów multimediów czy osób, które potrzebują często być w zasięgu sieci internetowej.

Od dnia premiery Samsung Galaxy S6 stał się jednym z czołowych telefonów na rynku. Uwiódł użytkowników ogromem oferowanych funkcji, znakomitym designem i – przede wszystkim – niesamowitymi możliwościami multimedialnymi. To aparat zupełnie innowacyjny i nowoczesny, który w pełni wpisuje się w panujące w telefonii komórkowej trendy.

Czołowy wyświetlacz na rynku

Samsung Galaxy S6 to smartfon bardzo poręczny, który swoją konstrukcją nawiązuje do klasycznych modeli z serii, wprowadzając jednocześnie liczne innowacje, które czynią z niego telefon bardzo nowatorski. Jego wymiary to 143,4 mm wysokości, 70,5 mm szerokości i 6,8 mm grubości. Waży przy tym 138 g, dzięki czemu jest nie tylko poręczny, ale również bardzo wygodny w użyciu.

Na tej powierzchni umieszczono duży wyświetlacz o przekątnej 5,1 cala. Taka wielkość z powodzeniem sprawdza się przy przeglądaniu stron internetowych czy portali społecznościowych, a także podczas oglądania filmów. Co ważne, nie rozmiar, a właściwości są najważniejsze. Format QHD (2560×1440 pikseli) gwarantuje niesamowite wyświetlanie pełne żywych i wyrazistych kolorów oraz idealnie gładkie krawędzie. Warto dodać, że wykorzystano tu matrycę nowej generacji AMOLED, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Aparat i audio

Samsung Galaxy S6 posiada 2 aparaty, jeden z tyłu i jeden od frontu. Dzięki wykorzystaniu niezwykle czułej matrycy o rozdzielczości 16 Mpix, możesz wykonywać niesamowitej jakości zdjęcia oraz rejestrować materiały wideo w 4K. Co ciekawe, jeszcze niedawno takie parametry były rzadko spotykane nawet w aparatach.

Frontowy obiektyw posiada rozdzielczość 5 Mpix, co również pozwala na wykonywanie jakościowych zdjęć. Dzięki temu w każdej chwili zrobisz selfie na tle interesującego obiektu lub w intrygującym miejscu.

Samsung oferuje użytkownikom również nieskończenie wiele możliwości edycji zapisywanych materiałów. Dzięki temu nadasz im jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru.

Smartfonem nie rozczarują się także melomani. Szereg innowacji i ulepszeń dokonanych przez projektantów Samsunga sprawia, że jakość dźwięku wzbiła się na niespotykany dotąd poziom. Ulubione piosenki i filmy będą pozbawione szumów, chwilami poczujesz się niczym w prawdziwym kinie lub na koncercie.

Samsung Galaxy S6 – łączność przede wszystkim

Bycie w stałym kontakcie z bliskimi czy przyjaciółmi jest bardzo istotne, podobnie jak i nieprzerwany dostęp do Internetu. S6 ma wbudowany moduł LTE wraz z obsługą agregacji, przez co prędkość transmisji danych może osiągać nawet zawrotną prędkość 300 Mb/s. Warto wspomnieć też o bardzo czułym systemie wykrywania sieci Wi-Fi.

Samsung Galaxy S6 to jeden z topowych modeli dostępnych w ofertach operatorów tj. T-Mobile. Urządzenie można zakupić na kartę lub na abonament, bardzo atrakcyjne są również oferty dla firm, które pozwalają na odliczenie podatku VAT.

About The Author

www.kampuni.pl

Related posts

Money.pl - Kliknij po więcej
Wiadomości ze świata
Wspierane przez Money.pl