Firmowy telefon dla każdego

Tu podaj tekst alternatywny

Szukasz telefonu dla prawdziwego przedsiębiorcy? Czy wiesz, czym powinien się wyróżniać? Warto sprawdzić propozycję od Sony – Xperię XA.

Smartfon niezbędny w każdej firmie

Praca w jakiejkolwiek branży jest dziś właściwie niemożliwa bez telefonu komórkowego. Bez względu na wykonywany zawód, podstawą jest stały i niczym nieograniczony kontakt z klientami oraz współpracownikami. Zapewnia to płynność danej inwestycji, kontrolę oraz koordynację prowadzonych działań i elastyczność, a także umożliwia szybką reakcję w przypadku zaistnienia sytuacji awaryjnej bądź kryzysowej.

Smartfony na potrzeby przedsiębiorstwa można nabyć w atrakcyjnych ofertach operatorów komórkowych, a także odliczyć podatek VAT związany z zakupem oraz użytkowaniem. Dlatego właśnie taka transakcja jest z reguły znacznie bardziej opłacalna niż podobna, dokonywana na rachunek prywatny.

Jaki powinien być telefon biznesowy?

Smartfon tego rodzaju musi wyróżniać się szeregiem funkcji, które są nadzwyczaj istotne z perspektywy użytkowania w pracy. Jeden z kluczowych parametrów to zasięg oraz obsługiwane standardy komunikacyjne. Bardzo ważny w tym aspekcie jest chociażby szybki Internet LTE. Pozwala on na pobranie na telefon nawet bardzo dużych plików w zaledwie kilka chwil oraz sprawne buforowanie filmów online bez konieczności oczekiwania.

Poza tym chyba żaden przedsiębiorca nie wyobraża sobie sytuacji, kiedy to nie mógłby się skontaktować z klientem, współpracownikiem lub szefem. Wysokiej jakości łączność to podstawa. Pamiętając o tym, szczególnego znaczenia nabiera również akumulator smartfona oraz technologie wspierające zmniejszenie zużycia energii w telefonie. Jeżeli którykolwiek z tych elementów niedomaga, urządzenie trzeba często ładować, przez co traci swój największy atut – mobilność. Rośnie także ryzyko szybkiego rozładowania w warunkach, kiedy nie będziesz miał możliwości podłączenia telefonu do zasilania.

Kolejny element to sprawne i intuicyjne organizery oraz kalendarze. Ważne, aby można było je zsynchronizować z pocztą elektroniczną i niektórymi aplikacjami, co pozwala na zaplanowanie dnia pełnego spotkań z klientami bez popełnienia błędu. Dzięki temu nigdy nie zapomnisz również o wydarzeniu istotnym dla twojej firmy.

Dla każdego przedsiębiorstwa – Sony Xperia XA

Doskonałym przykładem funkcjonalnego i nowoczesnego telefonu, który odpowiada na potrzeby generowane podczas użytkowania firmowego, jest Sony Xperia XA. Nad sprawnością i niezawodnością jego działania czuwa efektywny, ośmiordzeniowy procesor. Został dopracowany pod wieloma względami, dzięki czemu odznacza się niskim poborem energii, a jak już wspomniano, ten szczegół jest bardzo istotny przy wzmożonym użytkowaniu telefonu.

Kolejny atut związany jest z akumulatorem i systemem ładowania. Pojemność baterii oznaczono na 2300 mAh. Mogłoby się wydawać, że to stosunkowo niewiele, zwłaszcza biorąc pod uwagę akumulatory montowane w innych modelach. Jednak dzięki inteligentnemu systemowi zarządzania energią, telefon może być użytkowany nawet przez 2 dni bez potrzeby ładowania. To wciąż nie wszystko. System ładowania zainstalowany w tym modelu Sony pozwala w 10 minut naładować telefon w takim stopniu, aby możliwe było korzystanie z niego przez 5,5 godziny. To rewolucja w tej dziedzinie, a do tego czynnik bardzo ważny w biznesie – z pewnością wiele razy miałeś tylko kilka minut, aby podładować telefon przed udaniem się na spotkanie lub wyjściem z biura.

Sony Xperia XA to jeden z telefonów stworzonych na potrzeby biznesowe. Znakomicie sprawdza się w różnych przedsiębiorstwach i zapewnia niezawodną pracę przez cały okres użytkowania.

About The Author

Related posts

Money.pl - Kliknij po więcej
Wiadomości ze świata
Wspierane przez Money.pl